3 godziny do śmierci.

Godzina 23:11. Lekarze wchodzą, wychodzą, wchodzą, przeglądają jakieś papiery, patrzą, licho uśmiechają i wychodzą. Rodzina przyprowadziła księdza. W sumie nie wiem po co, skoro przez całe życie byłam zawzietą ateistką. Niech sobie tu siedzi i odprawia swoje modły. Ulgi to nie przyniesie. Za oknem tak jak w moich wnętrznościach… coraz pochmurniej, ciszej i wolniej.. Ciało i dusza umierają. Jeszcze trzy godziny oddechów, bicia serca.. Życia. Wszystko zaraz się skończy, albo zacnie od nowa…

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że zostały Ci ostatnie trzy godziny życia? Za mało czasu na skok na bungee, na zwiedzenie całego świata, na prawdziwe życie… Starałbyś się przeprosić wszystkich ludzi za swoje grzechy? Po co? Przecież niektóre rany goją się latami, a blizny pozostają na zawsze.

Za późno. Ostatnie trzy godziny, ostatnie 180 minut by żyć. Tylko po co? Zawsze można ukrócić cierpienie. Eutanazja? Twój wybór. Dusza powoli się ulatnia, serce wolniej bije, płucom zaczyna brakować tlenu. Wszyscy patrzą na cierpienie, a Tobie pozostaje tylko czekać. Tak wyglądają ostatnie chwile Twego życia, które miało się zakończyć happyend’em. 

Pytanie do Ciebie: Co byś zrobił w tej sytuacji?

Reklamy
3 godziny do śmierci.

8 uwag do wpisu “3 godziny do śmierci.

   1. Tylko rzadko się takie rzeczy zdarzają. No chyba,że… No w sumie samolot ode mnie do mojej matki leci trzy godziny. Gdyby zdecydowała się do mnie przylecieć to pewnie by mi to oświadczyła przed i mógłbym szukać prawnika, by spisać testament. Przyznaję rację. 😉

    Polubione przez 1 osoba

 1. A może by tak serio narozrabiać? Naćpać się (kokaina trzyma dwie godziny), ukraść z salonu jakąś zajebistą brykę. Natychmiast ją rozbić na pierwszym napotkanym aucie policyjnym. Potem okraść bank, a pieniądze rozsypać po ulicach jakiejś biednej dzielnicy…pożnij….
  Serio? Całe trzy godziny? To jest mnóstwo czasu żeby narobić mnóstwo głupot!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s