happy birthday to me!🎁🎂🎉

Dzisiaj skończyłam kolejną wiosenke. Dokładnie o 3:55 minął mi kolejny rok życia. Rano urodzinowym buziakiem obudziła mnie mama, po południu pojawiła się rodzina z prezentami. Na fejsie kilkadziesiąt życzeń. To był wspaniały dzień, jednak czegoś mi w nim brakowało.​

Wiem, że od ostatnich urodzin dużo się zmieniło. Poznałam dużo nowych osób, z jeszcze większą ilością ograniczyłam lub zerwałam kontakt. Czuję się o wiele lepiej, gdy nie dostaje życzeń od fałszywych osób. Jednak czuję się źle, gdy nie dostaje ich od osób, o których ja zawsze pamiętałam. 

Niektórzy uważają, że mam zbyt dobre serce, inni, że jestem zbyt chamska. Czasem mam wrażenie, że od moich rodziców dostałam najgorsze cechy charakteru, z których tworzę mieszankę wybuchową.

W piątek w szkole mieliśmy test osobistości. Jedyna z klasy jestem typem sangwinika. Według Pawłowa jest to najlepszy typ, a ja miałam aż 6/9 punktów, które na niego wskazywały, natomiast pozostałe 3 na melancholika. I szczere Wam napiszę, że wszystko sie zgadza. Jednak najważniejsze jest to, że ja chce być taka jaka jestem. Mam silny typ osobowości, szybko pozbywam się problemów iraczejr jestem odporna na złość, radość, smutek. Szybko wybucham, lecz równie szybko się uspokojam. Lgnę do ludzi, jestem towarzyska i otwarta na nowe znajomości. Zachowuje się jak dziecko, ale nie przeszkadza to mi i mojemu otoczeniu, które razem ze mną ogląda nowe odcinki „My Little Pony”. Czasem tylko zamknę się w sobie, wypłaczę, mam dość świata, ale to na chwilę. Potem znów jestem jaka jestem. Bujająca w chmurach optymistka.

Wracając do moich urodzin… Czego mogłabym sobie życzyć? Więcej rozumu i bardziej przemyślanych decyzji. Zdania klasy. Bycia szczęśliwą każdego dnia. Nie trafiania na idiotów. Otworzenia przewodach i stopni instruktorskich. Znalezienia odpowiedzialnego chłopaka. Spełnienia marzeń. Tyle.

To był dobry dzień. Jednak już nie mogę się doczekać tego co będzie za dwa lata…

Reklamy
Status

3 uwagi do wpisu “happy birthday to me!🎁🎂🎉

  1. Zbliżają się moje urodziny i czuję zupełnie to samo w kwestii życzeń! Cieszy mnie jakość, a nie ilość, z ulgą myślę o tym, że nie muszę już przyjmować życzeń z obowiązku, może nie nieszczerych, bo to byłoby okrutne, ale na pewno nie takich z głębi serca.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s